historia czterech domów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

historia czterech domów

forum RPG o Harrym Potterze
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 dla nowych i nieświadomych

Go down 
AutorWiadomość
Szary Pan
Admin
Szary Pan


Liczba postów : 52
Join date : 02/11/2012

dla nowych i nieświadomych Empty
PisanieTemat: dla nowych i nieświadomych   dla nowych i nieświadomych I_icon_minitimeNie Lis 04, 2012 4:59 pm

opiekunowie domów.


Chciałam poinformować wszystkich, że każdy dom ma swojego przewodniczącego (Czy coś w tym guście) fabularnie, jak i zarządce mechanicznie. Więc wszystkie sprawy załatwiamy ze swoimi "przełożonymi". Bo porządek musi być :p
Tak więc:
Puchoni, wszelakie sprawy fabularne jak i mechaniczne, pytania i inne kierują do Olenki

Krukoni do Sylvi

Gryffoni do Soni

Ślizgoni mają trochę gorzej bo fabularnie nie mogą się zgłosić do nikogo. Lorelei fabularnie jest nowa w szkole. Ale to nie zmienia faktu że mechanicznie jest zarządcą.

I proszę się nie bać, my nie gryziemy (nawet Lo) Smile


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią Kwi 12, 2013 1:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://trzy-miotly.forumpl.net
Szary Pan
Admin
Szary Pan


Liczba postów : 52
Join date : 02/11/2012

dla nowych i nieświadomych Empty
PisanieTemat: Re: dla nowych i nieświadomych   dla nowych i nieświadomych I_icon_minitimeSob Lis 10, 2012 9:19 pm

Multikonta i z czym to się je.


Moim zdaniem najlepiej smakuje na słodko ale tajemnica tkwi w tym by miał swój unikatowy smak.
A teraz poważnie. Multikonto to tworzenie sobie drugiego konta z inną osobą która może(ale nie musi) być powiązana z poprzednią. Stajemy się wtedy inną osobą jednocześnie korzystając ze starego konta.
Forum które prowadzimy jest wyjątkowe więc takie zabiegi nie są tak potępiane jak na innych forach. A oto parę zasad które panują nad tą sferą internetowego życia.

1) Poprzednie konto (konta) nie może być zaniedbywane.
2) Najlepiej tworzyć multikonto dla kogoś, ponieważ wtedy masz z kim pisać.
3) Druga postać może być w innym wieku/innej płci/chodzić do innego domu niż poprzednia.
4) Działania jednej postaci nie mają wpływu na drugą.
Powrót do góry Go down
https://trzy-miotly.forumpl.net
Szary Pan
Admin
Szary Pan


Liczba postów : 52
Join date : 02/11/2012

dla nowych i nieświadomych Empty
PisanieTemat: Re: dla nowych i nieświadomych   dla nowych i nieświadomych I_icon_minitimePią Gru 07, 2012 11:03 am

Nie chcę, ale muszę...



Wiem, że na naszym forum jest dużo osób które po raz pierwszy eksperymentują z forum RPG ale to zjawisko występuje na tytle często, że zdecydowałam się opisać je tutaj.
Każdy ma swoją postać i może kontrolować tylko ją. Nie kierujemy innymi osobami!
Np. kruk w zakazanym lesie wcale nie chciał lecieć za Kirą i Morvuną a Lorelei nie płakała na polanie.
Może wdaje się wam to nie istotne ale to dlatego, że wy nigdy nie byłyście w takiej sytuacji. Bardzo proszę o zastosowanie się do mojej prośby i przynajmniej spróbować nie kierować nikim innym poza sobą.
Powrót do góry Go down
https://trzy-miotly.forumpl.net
Sponsored content





dla nowych i nieświadomych Empty
PisanieTemat: Re: dla nowych i nieświadomych   dla nowych i nieświadomych I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
dla nowych i nieświadomych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
historia czterech domów :: Kto, gdzie z kim i za ile. Czyli ogólne informacje. :: Informacje-
Skocz do: